• 24 декабря 2021

Життя міста – в силі комбінату: Новорічні свята

Добро для найменших марганчан

Новорічні свята – час сподівань та виконання бажань, а також час доброти. Саме у ці дні кожному з нас важливо відчувати, що ми не самотні, що є ті, хто готовий ділитись із нами своїм теплом. А особливе значення ці свята мають для діток, які з різних причин залишилися самі без любові та піклування батьків.

Ось вже кілька років у містоутворюючого підприємства АТ «Марганецький ГЗК» (голова правління – О.М. Алєксєєнко) є гарна та світла помислами традиція – напередодні новорічних свят дарувати подарунки дітям-сиротам та дітям, батьки яких позбавлені прав на їх опіку. І цей рік не став винятком.

Минулого тижня, 17 грудня, напередодні одного з найочікуваніших дітлахами свят – Дня Святого Миколая – представники Марганецького гірничо-збагачувального комбінату передали до учбових та спеціалізованих закладів Марганця 309 солодких подарунків, які були подаровані нужденним і незахищеним маленьким членам нашого суспільства.

Таким чином, АТ «Марганецький ГЗК» не тільки на постійній основі допомагає нашому місту, а й підтримує звання соціально-відповідального підприємства, адже, хто як не ми, можемо хоч на якийсь момент подарувати таким дітям час турботи та відчуття того, що вони в цьому світі не самі. Саме так вноситься частинка тепла і доброти у долі цих хлопців та дівчаток, а їх життя наповнюється чарівною казкою та вірою в чудеса.