• 25 декабря 2021

Життя міста – в силі комбінату

Допомога Марганецькій ЦМЛ

Наша держава продовжує боротьбу з коронавірусною хворобою. Про пікові хвилі пандемії ми дізнаємося з різноманітних статистик, разом з тим щодня хтось із наших знайомих стикається зі страшною хворобою. Тому, через збільшення кількості важких хворих, ще з початку осені почали відкриватись спеціалізовані медичні відділення, діяльність котрих направлена на лікування хворих на коронавірус.

Нагадаємо, що 14 жовтня 2021 року таке відділення відкрилось у Марганці. Проте вже з перших днів роботи у Центральній міській лікарні виникли проблеми із забезпеченням пацієнтів киснем у необхідних об’ємах. Дізнавшись про цю гостру проблему керівництво Марганецького гірничо-збагачувального комбінату в листопаді, в якості благодійної допомоги від містоутворюючого підприємства, передало 100 якісних, дорого вартісних кисневих концентраторів.

Але на цьому проблеми в Марганецькій ЦМЛ не закінчилися. Після підключення нового медичного обладнання, а саме кисневих концентраторів, електропроводка лікарні не витримувала, так як дані концентратори є дуже енергоємними. Рішення потрібно було приймати дуже оперативно, а тому в.о. директора Марганецької центральної міської лікарні Олена Анатоліївна Соломаха звернулась за допомогою до підприємств та установ міста.

На поклик про допомогу відгукнулися не тільки представники Марганецької міської ради, а й голова правління АТ «Марганецький ГЗК» Олексій Миколайович Алєксє-єнко.

– Завдання щодо надання технічної допомоги лікарні мені поставив голова правління нашого підприємства, – розповідає головний енергетик АТ «Марганецький ГЗК» Олексій Вікторович Рахвалов. – Після зустрічі з керівництвом лікарні було визначено палати, в яких необхідно замінити проводку, та встановлено терміни виконання цієї роботи. Після цього зі спеціалістом енергетичного бюро К.В. Цибанковим ми провели дефектування та визначили необхідні ТМЦ, основні з яких – це кабельно-провідникова продукція та ізолюючі матеріали. Вони були взяті із залишків на складах комбінату. Інші відсутні ТМЦ надали комунальні служби міста. Усі роботи із заміни проводки були виконані персоналом комбінату, а саме електрослюсарями Ю.С. Козиренко, В.М. Краснянським та С.В. Петренко. Ці люди не побоялися працювати у ковідному відділенні у період зростання захворюваності. Адже вони, та й ми всі, розуміли, що ця робота має бути виконана, оскільки від неї залежить здоров'я, а може і чиєсь життя –  не лише працівників комбінату, а й мешканців нашого міста.