• 11 мая 2022

Робота МГЗК за минулий тиждень(06.05.2022)

Контроль якості

За даними відділу технічного контролю, у звітний тиждень та з початку травня якісні показники видобутої сирої марганцевої руди та виготовлених з неї концентратів знаходяться в планових цифрах. Проте 5 травня, під час перекріплення західного відкатного штреку шахти №9/10, на конвеєр потрапила руда з елементами бетонної затяжки. За засмічення руди сторонніми предметами вручено талон-попередження гірнику 6-го розряду цього цеху.

Підземні видобуткові цехи

Шахта №3/5 злагоджено відпрацювала у звітний тиждень. У надрах цього цеху продовжуються роботи з перекріплення виробки 42-го конвеєру, а також на минулому тижні виконувались роботи з вигону комбайну КДР із 15-го західного вибою.

Не дивлячись на складні перегони обладнання у головному конвеєрному та 5-му західному вибоях, гірники шахти №9/10 зі встановленими плановими зобов’язаннями минулого тижня впоралися. Також минулої п’ятниці у західному відкатному штреку організовані роботи з перекріплення та команда з гірничо-прохідницьких робіт, яка займається прохідкою через енергокамеру у 2-му західному вибої. Продовжуються роботи з масового погашення виробки на південній дільниці шахтного поля.

"Чотирнадцять-п’ятнадцять" планові показники як з видобутку руди, так і з прохідницьких робіт веде в рамках плану. Проте добовий план з видобутку сирої марганцевої руди у минулий вівторок був не виконаний. Причинами цього стали важкий перегін та розкрутка обладнання по західному панельному відкатному штреку. Також продовжуються прохідницькі роботи по СК-57.

Ремонти у Грушівському кар’єрі

1 травня 5-тисячний роторний комплекс аварійно зупинився через вихід з ладу підшипника першого валу редуктора ротору. Після заміни підшипника силами спеціалістів ремонтно-механічного цеху, "п’ятитисячник" з минулої середи вже у роботі.

Продовжуються планові ремонти крокуючих екскаваторів Грушівського кар’єру. На "двійці" минулого тижня, після викидання руди на рудний склад, виконувались роботи по усуненню тріщин ванни редуктора підйому і перепресування напівмуфти двигуна підйомної лебідки, а на крокуючих екскаваторах №№ 67, 116 та 138 – роботи з відновлення підйомних лебідок.

Грушівська збагачувальна фабрика

Весь звітний період Грушівська збагачувальна фабрика працювала задовільно, однак у минулий четвер план з виробництва концентратів був не виконаний через відсутність технічної води, що подається з дільниці ШГЗВП. В нічну зміну минулої п’ятниці фабрика запустилась у роботу. Разом з тим у вівторок виконувалась велика робота по заміні барабана та редуктора приводу конвеєра ЛК-1 на дільниці ГЗФ-1. А ближче до кінця тижня спеціалісти фабрики займались ремонтом трубопроводу постачання технічної води в корпусі збагачення.