• 11 мая 2021

Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності 11.05.21


Тендерна документація

Порядок проведення конкурсу

Критерії відбору

Акціонерне Товариство «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» (далі - Товариство) на виконання ст. 29 Закону України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність», оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

Завдання - проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності (консолідованої фінансової звітності) Акціонерного Товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» за період з 01 січня 2021 по 31 грудня 2021 року.

У конкурсі можуть брати участь суб'єкти аудиторської діяльності, які:

1. відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» від 21.12.2017 № 2258-VIII до Аудиторам, які можуть надавати послуги з обов'язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;

2. включені до відповідного розділу Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності;

3. у яких за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов'язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг.

Пропозиції для участі в конкурсі відправляти на електронну пошту: valentina.skichko@gmail.com

Документи для участі в конкурсі надсилати на адресу: вулиця Єдності, 62, м.Марганець, Дніпропетровська обл. 53400, Акціонерне Товариство «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» . Рішення про вибір аудитора буде оголошено на офіційному сайтіmgok.dp.ua.

11.05.2021 року.