blog-thumb
 • 06 апр 2020

Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності

Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності
Акціонерне Товариство «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» (далі - Товариство) на виконання ст. 29 Закону України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність», оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг зобов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.
Завдання - проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності Акціонерне Товариство «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» за період з 01 січня 2020 по 31 грудня 2020 року. Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій - 20 травня 2020 року 17-00.
Критеріями для вибору аудиторської компанії для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства є:

 •        забезпечення високої якості надання послуг з проведення аудиту фінансової звітності підприємства, що становить суспільний інтерес;
 •        відповідність вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність»;
 •        вартість аудиторських послуг.

Додатково з умовами  проведення конкурсу можливо ознайомитися на офіційному сайті Товариства в розділі «Корпоративне управління».
У конкурсі можуть брати участь суб'єкти аудиторської діяльності, які:

 1.        відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» від 21.12.2017 № 2258-VIII до Аудиторам, які можуть надавати послуги з обов'язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;
 2.        включені до відповідного розділу Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності;
 3.        у яких за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов'язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг.

 Не допускаються до участі в конкурсі Аудитори,

 •         не відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;
 •        подали для участі у конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;
 •        подали для участі у конкурсі документи не у повному обсязі;
 •        подали для участі у конкурсі документи з порушенням встановленого строку.

Пропозиції для участі в конкурсі відправляти на електронну пошту: valentina.skichko@gmail.com
Документи для участі в конкурсі надсилати на адресу: вулиця Єдності, 62, м.Марганець, Дніпропетровська обл. 53400, Акціонерне Товариство  «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» . Рішення про вибір аудитора буде оголошено на офіційному сайті: mgok.dp.ua.