• 26 мар 2021

«Квіткова фантазія» стартувала

19 березня пройшов перший етап конкурсу на краще оформлення клумб у парку МГЗК «Квіткова фантазія» – в конференц­залі АБК №1 відбулося жеребкування, в якому взяли участь представники цехів комбінату, які подали заявку на участь у конкурсі. В ході жеребкування визначено 12 команд­учасників та розподілені між ними клумби для благоустрою.

Отже, за створення кращої квіткової композиції на території парку МГЗК будуть боротися 12 наступних цехів та підрозділів.

Грушівському кар’єру дісталася одна з найбільших за площею клумб (на схемі – клумба №1). Така ж за площею ділянка буде прикрашена силами працівників Грушівської збагачувальної фабрики (на схемі – клумба №2). Ремонтно­механічний цех візьметься за клумбу №3, що розташована в районі дитячого майданчика. На шляху до Літнього кінотеатру, праворуч, за кілька місяців можна буде зустріти клумбу, створену колективом бюро технічного розвитку (на схемі – №4). Сусідом навпроти стане спільна команда планово­економічного та фінансового відділів (на схемі – клумба №8).

Найбільша кількість учасників згуртується біля фонтану. Шахта №3/5 в ході жеребкування отримала клумбу №5. Поруч з нею будуть працювати шахта №9/10 та виробничо­технологічний відділ, на клумбах №№ 6 та 7, відповідно. За клумбу №9 візьметься господарський цех. По сусідству розташує свій квітник цех технологічної диспетчеризації та зв’язку (на схемі – клумба №10). Благоустрій найменших клумб проведуть шахта №14/15 та головна бухгалтерія (на схемі – клумби №№ 11 та 12, відповідно).

За роботу учасники конкурсу візьмуться з початком перших теплих деньків. Тож бажаємо всім учасникам успіхів та творчого натхнення при створенні чарівних квіткових композицій у парку МГЗК!

Нагадуємо!

Конкурс «Квіткова фантазія» проводиться з метою благоустрою території парку МГЗК та для єднання працівників структурних підрозділів підприємства АТ «Марганецький ГЗК».

Кожен підрозділ­учасник отримає сертифікат на придбання посадкового матеріалу і добрива.

Переможців конкурсу визначить спеціальна комісія шляхом оцінювання, яке буде проводитися за наступними критеріями:

– активна участь у благоустрої;

– якість посадкових робіт;

– естетичне оформлення клумб, з урахуванням різноманіття кольорової гами, сортів і видів рослин, а також періодом їх цвітіння;

– оригінальність оформлення;

– догляд за зеленими насадженнями протягом усього конкурсного періоду;

– назва клумби.

Конкурс триватиме з квітня по липень.

Учасники, що займуть перші три місця, отримають цінні призи. Також буде вручено приз глядацьких симпатій, його володар визначиться шляхом інтернет­голосування.

Нагородження переможців відбудеться на урочистому заході, присвяченому Дню працівників металургійної і гірничодобувної промисловості.